Masz pytania? Zadzwoń (+48) 666 389 683

O nas

Ex Trading został założony w Kołobrzegu przez niewielki zespół przyjaciół uzależnionych od kawy i podróżujących w nieznane. Łączy nas pasja pięknym designem i odwagą w podważaniu standardu. Korzystając z technologii stosowanych w budownictwie i sportach wodnych, łączymy nienaganny design z najnowszymi, przyszłościowymi materiałami. Wierzymy, że innowacje napędzają społeczeństwo. Ponieważ nowe technologie są opracowywane i udoskonalane w celu dalszego przesuwania granic tego, co jest niemożliwe, wpływa to na resztę świata. Sukces rodzi sukces.

Ex Trading powstał z podstawową wizją i przekonaniem, że najlepsza technologia, myśliciele i innowacje inspirują wielkość. W 2020 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając nowe doświadczenia i rozszerzając obszar działania.

Zaufaliśmy platformie Click Shop, dzięki której oferujemy w naszym sklepie nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupów, ale także pełne bezpieczeństwo transakcji. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane szybko, a oferowany towar był najwyższej jakości.

Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie służą poradą, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy, pod adresem e-mail biuro@extrading.com.pl lub telefonicznie pod numerem 666389683.

Pozdrawiamy!

Zespół EX Trading

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl